Zombie Head

Zombie Head dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Zombie Head, kafayı zombi gövdesine yeniden takmanız gereken ilginç bir bulmaca oyunudur. Bunu, yolunuzdaki tüm engelleri kaldırarak başarıyorsunuz. Her biri kendine özgü özelliklere sahip çeşitli seviyelerde, onları çözmeye çalıştığınızda kesinlikle kendi beyninizi çalıştıracaklar. Ve zombinin kafasının nasıl bu kadar garip noktalara girdiğini sorgulamaya çalışmayın, bu sadece başınızı ağrıtır.

Zombie Head'in kontrolleri oldukça basit olsa da, başarılı bir şekilde çözmeyi başardığınız her seviyede oyunun zorluğu yavaş yavaş artacak, sonraki seviyeler gerçekten zor olacak ve boyunca öğrendiğiniz tüm becerileri uygulamanız gerekecek. Onları tamamlamak için oyun. Ve diğer zombi oyunlarında genellikle bu korkunç yaratıklardan kaçmanız gerekirken, Zombie Head'da onların müttefikisiniz ve onlara yardım etmelisiniz. Bu, oyunu benzer bir temaya sahip oyunlardan biraz farklı kılıyor. Burada zombi beyninizi yemek istemiyor, sadece kendi beynini geri istiyor. Ve bunun gerçekleşmesi için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek.

Eniyioyunlar.com üzerinde Zombie Head oynadığınızda ve tüm seviyelerini bitirdiğinizde dost canlısı zombiye yardım edin.

Nasıl oynanır

Fare kullanıyorsanız, platformları yok etmek için tıklamanız gerekir. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, onları ortadan kaldırmak için platformlara dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Head? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.