Missiles Attack

Missiles Attack dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Eniyioyunlar.com'da, Missiles Attack oynadığınızda canavar tehdidini ortadan kaldırmanın ve bölümde görünen tüm canavarlardan kurtulmanın zamanı geldi. Ve bu canavarlar çok güçlü olduklarından, sadece roketler onları yok edebilir ve sizi bir daha rahatsız etmeyecekleri konusunda size huzur verir. Ancak tüm bu ateş gücünü hedeflemelisiniz ve bunu yapmak için ekranın hangi tarafından mermilerinizi fırlatmak istediğinizi seçmelisiniz. Bu kulağa kolay gelebilir, ancak engeller belirmeye ve silahlarla zombiler arasında kalkan görevi görmeye başladığında, ateş etmeden önce iki kez düşünmeniz gerekecek.

Ancak artan zorluğu memnuniyetle karşılamalısınız, çünkü daha fazla zorlukla daha fazla eğlence bekleyebilirsiniz, özellikle mevcut engelin nasıl üstesinden gelineceğini bulduktan sonra. Roketlerin hedeflerine doğru uçtuğunu izlediğiniz anlar, özellikle canavarları vurup vuramayacaklarından emin olmadığınız zamanlarda, özellikle zamanlamanın daha önemli hale geldiği daha sonraki seviyelerde, ne zaman isabet ettiğini doğru bir şekilde yargılamanız gerektiğinde canlandırıcı olabilir. ateş etmek için en iyi zaman, böylece mermiler merdivenlerden hiçbirine çarpmaz. Ve her seviyede uygulanan bir puanlama sistemi olduğundan, kendinizi alabildiğiniz kadar çok yıldızın peşinden koşarken göreceksiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Missiles Attack oynadığınızda canavar tehdidini ortadan kaldırın.

Nasıl oynanır

Roketlerin soldan gelmesini istiyorsanız ekranın sol tarafında farenin sol tuşuna, sağdan gelmesini istiyorsanız ekranın sağ tarafındaki farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, aynı işlevi elde etmek için ekrana her iki taraftan dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Missiles Attack? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.