HexAquatic Kraken

HexAquatic Kraken dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Eniyioyunlar.com üzerinde HexAquatic Kraken oynadığınızda gizemli ve muhteşem derinliklere seyahat edin ve uzamsal farkındalık becerilerinizi test edin. HexAquatic Kraken oyununda, altıgen şeklindeki ızgarayı hızlı bir şekilde taramanız ve aynı türden tüm su canlılarını birbirine bağlamanız gerekir. Ancak yukarıda hızlıca belirtilen kelimeye dikkat edin çünkü seviyelerin bir zaman sınırı vardır ve çok uzun sürerseniz yeniden başlatmanız gerekir. Örneğin, HexAquatic Kraken oyununun hemen ikinci seviyesinde, eşleşen hayvanları bulmak için zamanınızı harcamanıza izin vermeyen kudretli bir krakeni yenmeniz gerekiyor. Bu nedenle, yolculuğunuza devam etmek istiyorsanız hızlıca tarayın.

Neyse ki, her seviyede güçlü efsanevi canavarları yenmek zorunda değilsiniz ve bazı seviyelerde sadece belirli bir puana ulaşmanız veya 20 köpekbalığı gibi bir dizi yaratığı eşleştirmeniz gerekiyor. Her seviyenin size yeni zorluklar getirebileceği gerçeği, HexAquatic Kraken deneyimini taze tutar ve kuralların sürekli değişmesi, sizi her zaman tahmin yürütmeye devam ettirir. Sürekli uyum sağlama ihtiyacı, bu tür oyunlara yeni bir zorluk düzeyi getiriyor ve güzel su altı arka planları ve temaları yüzünüzde bir gülümseme oluşturacak.

Yüksek bir puan alın ve Eniyioyunlar.com'de eğlenin ve HexAquatic Kraken oynayın.

Nasıl oynanır

Yaratıkları seçmek için farenin sol düğmesine basın ve düğmeyi basılı tutarak eşleşen hayvanlar arasında bir çizgi çizin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun ve parmağınızı basılı tutun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi HexAquatic Kraken? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.