Epic Blast

Epic Blast dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Yunan mitolojisini seviyorsanız, Yunan panteonunun Tanrılarının kralı Zeus'u kesinlikle duymuşsunuzdur. Olympus Dağı'nın hükümdarı olarak, güçleri harikaydı ve kudretli şimşek güçleri efsaneydi. Elinden atılan bir ok her şeyi yok edebilirdi. Epic Blast oyununda, Yunan mitolojisinde geçen eğlenceli bir 3'lü eşleştirme oyunu oynayacaksınız. Ayar, yalnızca bu ortama aşina öğelerle karşılaşacağınız anlamına gelmez ve her türden süslü kadehleri ve Spartalı miğferleri görebilecek olsanız da, Epic Blast'i diğer benzer oyunlardan ayıran şey bu değildir. bu popüler tür. Epic Blast'i diğerlerinden ayıran şey, ekranda görünebilen ve kesinlikle oyunu çok daha hızlı temizlemenize yardımcı olabilecek şimşek güçleridir. Zeus'un seviyeleri kazanmanıza yardım ettiğini söyleyebilirsiniz.

Elbette, diğer 3'lü eşleştirme oyunlarının kuralları da Epic Blast oyununda mevcuttur ve bunları tahtadan temizlemek için yine de bu öğelerden üç veya daha fazlasını düz bir çizgi halinde oluşturmanız gerekir. Ancak, her şeye kadir Zeus size yardım ettiğinde kurallar da biraz şans eseri. Yani, dört öğeyi eşleştirmeyi başarırsanız, o satırda bir şimşek belirecek ve üzerindeki tüm öğeleri ortadan kaldıracak ve beş veya daha fazla öğeyi temizlemeyi başarırsanız, yıldırım tahtaya çarpacak ve sahip olduğunuz her öğeyi yok edecektir. eşleşti Maçlarda yıldırım bonusları almanın yanı sıra, Zeus tahtaya şimşekler yerleştirdi ve bunları istediğiniz satırları veya sütunları hızlı bir şekilde temizlemek için kullanabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, çünkü bu işlem kartın yapılandırmasını büyük ölçüde değiştirir, bu nedenle bunu her zaman dikkate alın.

Eniyioyunlar.com sitesinde benzersiz ve fantastik bir ortamda eğlenceli bir 3'lü eşleştirme oyunu oynayın ve Epic Blast keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır

Tahtadan bir öğe seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve bu düğmeyi basılı tutarken onu yukarı, aşağı, sola veya sağa sürükleyin ve öğeyi yeni yerine yerleştirmek için bırakın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, fare yerine ekrana dokunun ve o öğenin yerini değiştirmek için bırakın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Epic Blast? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.