Jewel Shuffle

Jewel Shuffle dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Jewel Shuffle klasik bir eşleştirme oyunudur, ancak adından da anlaşılacağı gibi her türden paha biçilmez mücevherlerle dolu bir eşleştirme oyunudur. Jewel Shuffle, elmaslardan diğer değerli taşlara kadar parlak şeylerden hoşlanan herkes için görsel bir şölen. Ancak grafikler oyunun yalnızca bir yönüdür, çünkü oyunun ortamı göz kamaştırıcı olsa da, Jewel Shuffle'a geri dönmenizi sağlayacak olan oyundur.

Jewel Shuffle oyununun amacı, aynı türden en az üç tanesi aynı sırada olacak şekilde ekrandaki mücevherleri hareket ettirmektir. İlk başta bu oldukça kolay gibi görünse de, en yüksek puanları elde etmek istiyorsanız, tahtada hareket etme şeklinize bazı stratejiler uygulamanız gerekecek, çünkü tahtadan çıkardığınız her öğe diğerlerinin önünü açıyor. boşluğa düşmek. Bu, pano konfigürasyonunun sürekli olarak değişmesini sağlar, bu nedenle bunu dikkate almazsanız, sonraki tüm değişikliklerde hızla kaybolabilirsiniz. Hangi maçları izleyeceğinizi düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer husus da tahtadaki özel öğelerdir. Onlarla bir eşleşme yapmayı başardığınızda, etraflarındaki kısa bir yarıçaptaki diğer öğeleri havaya uçurmak veya düz bir çizgideki öğeleri temizleyen başka bir öğe gibi çeşitli efektler uygulayabilirler.

Maç yapmaya ve tahtayı temizlemeye devam ettikçe, ekranın üst kısmında bir çubuk yavaşça dolar. Bu çubuk dolduğunda bir sonraki seviyeye geçecek ve maceranıza Jewel Shuffle ile devam edeceksiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlatıcı bir 3'lü eşleştirme deneyiminin keyfini çıkarın ve Jewel Shuffle ile eğlenin.

Nasıl oynanır

Mücevherleri seçmek ve yukarı, sola, sağa veya aşağı hareket ettirmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Jewel Shuffle? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.