Hidden Cats: Detective Agency

Hidden Cats: Detective Agency dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin gizli nesne oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Hidden Cats: Detective Agency oynadığınızda çevreye özellikle dikkat ederek, ipuçlarını bularak ve bulduğunuz tüm ipuçlarını takip ederek gizli kedileri bulun. Size benzersiz ve ilginç bir atmosfer sunan bu güzel stilize dünyaya dalın ve sahnedeki tüm kedileri bulmanın heyecanını hissedin. Bu çok zeki yaratıklardan bekleyeceğiniz gibi, Hidden Cats: Detective Agency'deki kediler her türlü yerde saklanıyor ve yalnızca en azimli ve sabırlı kedi dedektifleri hepsini bulabilecektir.

İster bir portakal yığınının altına bakarak, ister birinin arkasına bakarak veya sadece iyi gizlenmiş, neredeyse kamufle edilmiş bir kedi yavrusu fark ederek olsun, Hidden Cats: Detective Agency'deki zorluk her zaman mevcuttur ve başarılı olmak istiyorsanız dikkatli olmanız gerekir. Ve bir kedi bulmakta zorluk çektiğinizi görürseniz oyundan ipucu isteyebilirsiniz. İpucu size kedinin yerini tam olarak göstermez, ancak size doğru yönde rehberlik etmelidir. Faye'in yerine geçerken, güvenilir ve cana yakın kedi arkadaşınız Carrot'un da yardımıyla, ikiniz birlikte tüm gizli kedileri bulmak için eğlenceli bir yolculuğa çıkacaksınız.

Eniyioyunlar.com sitesinde Hidden Cats: Detective Agency oynadığınızda güzel şehirleri keşfedin ve tüm gizli kedileri bulun.

Nasıl oynanır

Ekrandaki kedileri seçmek veya oyunun diğer öğeleriyle (sahnedeki çeşitli öğeler veya Clue düğmesi) etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hidden Cats: Detective Agency? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için gizli nesne oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir