Hidden Magic OG

Hidden Magic OG dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin gizli nesne oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki bu gizli nesne oyununda göreviniz, simyacının ekranın alt kısmına yerleştirilmiş tüm önemli öğeleri bulmasına yardım etmektir. Sihir meselelerinde zaman çok önemlidir, bu yüzden oldukça hızlı olmanız gerekecek çünkü çok uzun sürerse seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek. Şans eseri, Hidden Magic OG'in ayrıntılı 3B ortamında gezinmek oldukça kolaydır ve tüm nesneleri süre sınırı içinde bulamasanız bile Eniyioyunlar.com üzerinde istediğiniz zaman tekrar deneyebilirsiniz. Meydan okuma hala orada olacak ve nesneleri bulmanın eğlencesi ve heyecanı her zaman mevcut olacak.

Hidden Magic OG, 42 seviyesi boyunca, simyacının tamamlaması gereken gizemli işlemi tamamlamak için gerekli olan iksir bileşenlerinden şişelere kadar her türden öğeyi bulmanızı istiyor. Hidden Magic OG oyununda yalnızca sabırlı bir oyuncu başarılı olabilir, ancak sabırlı bir kişi olarak başlamasanız bile, Hidden Magic OG daha fazla rahatlamanıza yardımcı olabilir. Ne de olsa Hidden Magic OG atmosferi oldukça rahatlatıcı ve hatta size bir peri masalını veya buna benzer başka bir fantastik hikayeyi hatırlatabilir. Stilize edilmiş 3D grafikler de sizi bu dünyaya kaptırmanıza yardımcı olur.

Eniyioyunlar.com üzerinde Hidden Magic OG oynarken gizli nesneleri bulun, uzamsal farkındalık becerilerinizi test edin ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Bulmanız gereken nesneleri seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Sol fare düğmesine basın ve kamerayı hareket ettirmek için fareyi hareket ettirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, öğeleri seçmek için ekrana dokunun ve kamerayı parmağınızla sürükleyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hidden Magic OG? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için gizli nesne oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.