Hungry Shark Arena: Horror Night

Hungry Shark Arena: Horror Night dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin .io oyunları!

Açgözlü köpek balıklarıyla dolu bir arenanın birbirinize saldırdığını hayal ettiğinizde, muhtemelen çoktan korkmuşsunuzdur, ancak Hungry Shark Arena: Horror Night bu kavramı başka bir düzeye taşıyor ve çok oyunculu oyunu Hungry Shark Arena: Horror Night ile korkuyu artırıyor. Yepyeni bir korkutucu temaya sahip bu oyun, hiçbir hataya izin verilmeyen ve tek bir yanlış hareketin yenilmenizle sonuçlanacağı bir oyun dünyasında, hayatta kalmak ve diğer oyuncuları yenmek için mücadele ederken sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. diğer oyuncular tarafından.

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, Hungry Shark Arena: Horror Night oyununda pek çok köpekbalığı var. Böylesine muhteşem bir deniz yaratığını kontrol ediyorsunuz ve amacınız, diğer oyunculardan ve Hungry Shark Arena: Horror Night denizlerini kirleten mayınlar gibi diğer her türlü çevresel tehlikeden kaçınarak mümkün olduğu kadar çok balık yemek. Hayatta kalmayı ve kendinizi beslemeyi ne kadar çok başarırsanız, köpekbalığınız o kadar güçlü olur. Ve gücünüz arttığında, muhtemelen savaşmaya cesaret edemeyeceğiniz rakipler aniden avınız olur. Hayatta kalmanın püf noktası, hangi savaşları kazanabileceğinizi ve hangilerinden kaçmanız gerektiğini bilmektir. En azından şimdilik. Hungry Shark Arena: Horror Night oyununda, birçok durumda olduğu gibi, geri çekilmek her zaman bir seçenektir ve çoğu zaman bu, alabileceğiniz en akıllıca seçenektir.

Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir eğlenceli çok oyunculu oyun oynayın ve ne kadar puan alabileceğinizi görün.

Nasıl oynanır

Köpekbalığının hareket etmesini istediğiniz yönde sol fare düğmesine basın. Köpekbalığı otomatik olarak hareket eder. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Hungry Shark Arena serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Hungry Shark Arena

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Hungry Shark Arena: Horror Night? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için .io oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.