Jewels Blitz 4

Jewels Blitz 4 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Efsanevi Match 3 bulmaca serisinin uzun zamandır beklenen dördüncü bölümü olan Jewels Blitz 4, sizi Orta Amerika'nın ormanlarının derinliklerine götürüyor. Genç Maya prensesi Maya ile tanışın ve halkının kayıp hazinelerini bulmasına yardım edin. Renkli taşları birleştirin ve orman engellerini veya büyülü mühürleri kaldırmak, volkanları yatıştırmak ve Maya kalıntılarını güvence altına almak için gizli güçlerini kullanın. 600'den fazla seviyeyi çözmenize yardımcı olacak altın, büyülü eşyalar ve diğer ödülleri kazanmak için hazine avına çıkın ve günlük görevleri ve zorlukları tamamlayın.

Maya'nın gizemlerini ortaya çıkarın ve harika Maya sanat eserlerine hayranlıkla bakarken sayısız saatlerce eğlencenin tadını çıkarın. Jewels Blitz 4'ü şimdi ücretsiz oynayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Jewels Blitz 4? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.