Mahjong 3D Connect

Mahjong 3D Connect dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Mahjong 3D Connect'i seçtiğinizde efsanevi Mahjong oyununu Eniyioyunlar.com sitesinde 3 boyutlu olarak oynayın. Bu efsanevi oyunun klasik deneyimi size zaten aşina olabileceğinizden farklı bir meydan okuma getiriyor, ancak kurallar bildiğiniz kurallarla aynı ve Mahjong 3D Connect oyununda yine de bloke olmayan eşleşen iki taş seçmeniz gerekiyor diğerleri. Döşemeler, yığının kenarında değilse engellenir. Bu kural size daha zorlu bir oyun getiriyor ancak bu eklenen zorlukla birlikte eğlencenin de arttığından emin olabilirsiniz. Ne de olsa Mahjong, zengin tarihi boyunca sayısız nesli eğlendirdi ve daha fazlasını da eğlendireceği kesin.

Oyuna ekstra bir boyut eklenen Mahjong 3D Connect, Mahjong oyunlarından hoşlanan herkes tarafından denenmeli ve Eniyioyunlar.com üzerinde her zaman en yüksek puanı almak için başka bir tur deneyebilirsiniz. Rahatlatıcı bir Mahjong oyunuyla hafızanızı çalıştırmanın faydaları kesinlikle yaşayacağınız eğlenceye bir bonus. Mahjong 3D Connect oyununda yavaş yavaş azalan bir sayaç olduğundan, ancak geçtiğiniz her seviye için fazladan zaman kazandığınızdan, meydan okumayı artırmak için süreyi de takip etmelisiniz. Ve mevcut aşamayı çözmek için biraz yardıma ihtiyacınız varsa, seçiminizi yönlendirmek için Yardım seçeneğini veya sırayı değiştiren Karıştır seçeneğini kullanabilirsiniz. Bazen, yeni bir seviye düzeni tam da ihtiyacınız olan şeydir.

Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir Mahjong oyunu deneyin ve Mahjong 3D Connect oynayın.

Nasıl oynanır

Taşları ve diğer oyun öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mahjong 3D Connect? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.