Mahjong Time

Mahjong Time dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Mahjong, birkaç dakika dinlenmek istediğinizde seçebileceğiniz en iyi oyunlardan biri olarak ün yapmıştır, ancak Mahjong Time, klasik deneyime bir zamanlayıcı ekleyerek bu zorluğu biraz artırır. Bu gerçekten zorluğu biraz artırsa da, raundu kazandıktan sonra büyük bir başarı duygusu hissedeceksiniz. Neyse ki, zamanlayıcının eklenmesi Mahjong Time'in masaya getirdiği tek değişiklik. Yani daha önce Mahjong'da profesyonel olsaydınız, aynı becerileri burada da uygulayabilirsiniz.

Hala aynı tasarıma sahip, yığının kenarına yerleştirilmiş iki karoyu eşleştirmeniz gerekiyor, ancak zamanlayıcının ek baskısı ile bu deneyim tamamen yeni bir oyun gibi görünebilir. İpucu düğmesine tıklayarak oyundan yardım isteme seçeneğiniz olsa da, bu size fazladan zamana mal olacak. Bu yüzden bu seçeneği kullanmadan önce iki kez düşünmeniz gerekecek. Bir sonraki hamlenizin ne olması gerektiğini kendi başınıza öğrenirseniz, belki daha az zaman kaybedersiniz. Aynı zamanda, İpucu düğmesi tüm oyunu kurtarabilir, çünkü sizin için tahtanın kilidini açabilir.

Eniyioyunlar.com, çevrimiçi Mahjong oynamak için harika bir yerdir. Mahjong Time'i seçtiğinizde bu efsanevi oyunun bir versiyonunu oynayın.

Nasıl oynanır

Fayansları ve ekrandaki çeşitli düğmeleri seçmek için sol fare düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız bunun yerine bu grafik öğelere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mahjong Time? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.