MathDoku

MathDoku dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin sudoku oyunları!

Matematik ve sudoku'nun sunduğu klasik bulmaca deneyimini birleştiren bir oyunda Eniyioyunlar.com ve MathDoku yardımıyla temel matematik işlemlerini eğlenceli bir şekilde öğrenin.

MathDoku, matematiğin bazen zor olabileceğini bilir, bu nedenle zorluk seviyesini, bu durumda ızgaranın boyutunu seçmenize olanak tanır. Sudoku'da olduğu gibi, bir sayı belirli bir satır veya sütuna yalnızca bir kez yerleştirilebilir. Ancak sudoku'dan farklı olarak, buradaki amaç, tahtanın nasıl parçalara ayrıldığına dikkatlice bakmak ve ardından her parçanın köşesine karşılık gelen sayı ve yanındaki operatör için bakmaktır. Bulduğunuzda, segmentin tutması gereken sayıyı ve bu sayıya ulaşmak için yerleştirdiğiniz sayıların hangi işlemi yapacağını bilirsiniz. MathDoku, kullanabileceğiniz yararlı bir hesap makinesinin yanı sıra bir segmentteki sayıları gösterme seçeneğine sahiptir.

Eniyioyunlar.com'dayken matematiği eğlenceli bir şekilde öğrenin ve MathDoku oynayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi MathDoku? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için sudoku oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.