The Daily Diagonal Sudoku

The Daily Diagonal Sudoku dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin sudoku oyunları!

Sudoku, beyninizi eğitmenin harika bir yolu olarak bilinir, çünkü temelde ilginç bir bulmacayı çözmeniz gerekir ve güçlü yönlerinden biri, kuralları öğrenmenin kolay olması, ancak doğası gereği sunduğu bulmacaların içindedir. sonsuz bir miktar. Bir Sudoku oyunu kazanmak için 9x9 ızgarayı sayılarla, her sütun, satır ve 3x3 ızgara 1'den 9'a kadar tüm rakamları içerecek şekilde doldurmanız gerekir. The Daily Diagonal Sudoku'i benzersiz kılan şey, yeni bir kural eklemesidir. oyuna, yani yukarıdaki rakamları da bir köşegen içine yerleştirmeniz gerekiyor.

Bu değişiklik, ilk başta küçük görünse de, gerçekten işleri değiştirir ve en yetenekli Sudoku oyuncularını bile zorlar. Ancak kesin olan bir şey var ki, Eniyioyunlar.com'da canınızın istediği gibi antrenman yapabilirsiniz, çünkü The Daily Diagonal Sudoku, bu oyunun ustası olana kadar size her gün benzersiz bir bulmaca sunar. Ve büyük bir arşivle, her zaman emrinizde benzersiz bir bulmacaya sahip olursunuz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Daily Diagonal Sudoku? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için sudoku oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.