Pair Up

Pair Up dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin hafıza oyunları!

Pair Up, uzamsal farkındalığınızı ve hafıza becerilerinizi ve sabrınızı test eden eğlenceli bir oyundur. Dağınık bir odanız varsa ve daha iyi bir düzenlemeye ihtiyaç varsa, o zaman Pair Up'in manzaraları size çok yabancı gelmeyebilir. Pair Up oyununun asıl amacı, yere saçılmış iki eşleşen öğeyi yerleştirmek ve bunları odadaki kapalı bölmeye yerleştirmektir. Bir çift bu kapağın üstüne geldiğinde açılır ve sadece daha düzenli bir oda elde etmekle kalmaz, aynı zamanda puanınız da artar. Gözden geçirmeniz gereken yığın oldukça küçük başlar, ancak kısa süre sonra oda giderek daha fazla öğeyle dolar. Bu öğeler her türden farklı alana ait olabilir ve genellikle bir mutfakta, spor salonunda veya hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyde bulduğunuz öğelere sahip olabilirsiniz. Önemli olan, eşleşen öğeleri bulmanız ve odadan çıkarmanızdır.

Pair Up basit kurallara sahip olsa da, hafızanızı ve ayrıntılara dikkatinizi zorlaması nedeniyle eğlence baştan sona devam ediyor. Artı, bir dağınıklığı temizlemenin oldukça eğlenceli olduğu ortaya çıktı. Çiftleri yeterince hızlı bulursanız, bir puan çarpanından da faydalanırsınız, bu nedenle mümkün olan en yüksek puanı istiyorsanız hız tercih edilir. 3D grafikleri ile sahne canlandırılmış, ancak oyunun 3D bir ortama yerleştirilmiş olması da zorluğu artırabilir, çünkü bazı öğeler farklı konumlara yerleştirilebilir, bu nedenle bazen çözmeniz gerekir. maçlar baş aşağı veya kenarda dursa bile. Veya üst üste veya alt alta bile olabilirler. Ayrıca, kapağın üzerine bir öğe yerleştirdiğinizde, onu çıkaramayacağınız için eşleşmesini bulmanız gerekeceğini unutmayın. Ya kapaktan aşağı inerler ya da seviyeyi yeniden başlatırsınız.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken ortamı Pair Up odalarından temizleyin ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Bir öğeyi seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve düğme basılıyken onu kapağın konumuna sürükleyin ve öğeyi serbest bırakmak için düğmeyi bırakın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, fareyi kullanmak yerine ekrana dokunun ve öğeyi serbest bırakmak için parmağınızı kaldırın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Pair Up? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için hafıza oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.