Parking Panic

Parking Panic dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin park oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki bu eğlenceli bulmaca oyununda park yerinden çıkın ve arabaları, arabanızın kalabalık otoparktan çıkması için yol açık olacak şekilde düzenlemeye çalışın. Kamyonlardan küçük arabalara kadar değişen boyutlarda her türden araba ile çevriliyken, dışarı çıkmanın tek yolu sabırlı olmanız ve çevrenizi ve emrinize amade olan sınırlı alanı dikkatlice analiz etmenizdir. Her zaman bir çıkış yolu vardır ve hangi arabaların sizi engellediğini ve onları yoldan nasıl çekeceğinizi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Parking Panic oyununda her biri kendi zorluk derecesine sahip birçok farklı seviye vardır ve sonraki seviyelerin çözülmesi özellikle zordur. Ancak oraya vardığınızda, otoparktan çıkma konusunda çok daha fazla deneyime sahip olursunuz, bu nedenle ekstra mücadeleyi kesinlikle memnuniyetle karşılayacaksınız. Dahası, deneyiminize ekstra bir meydan okuma eklenmesini istiyorsanız, her zaman her seviyede üç yıldız almayı deneyebilir ve bunları olabildiğince çabuk çıkarak elde edebilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Parking Panic oynarken ve otoparktan çıkarken mantık becerilerinizi ve sabrınızı test edin.

Nasıl oynanır

Arabaları seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve düğmeyi basılı tutarak fareyi arabanın hareket etmesini istediğiniz yönde hareket ettirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Parking Panic? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için park oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.