Police Urban Parking

Police Urban Parking dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin park oyunları!

Eğer bir sürücüyseniz, arabanızı park etmenin ne kadar zor olabileceğini ve arabanızı doğru bir şekilde park etmek için ne kadar odaklanmanız gerektiğini biliyor olabilirsiniz. Ne de olsa bu beklenen bir şey çünkü bir tondan daha ağır olan bir aracı belirli bir noktaya yerleştirmeniz gerektiğinde hassas hareketler yapmak o kadar kolay değil.

Police Urban Parking, arabanızı park etme eylemini aşırıya kaçar, çünkü direksiyondaki her küçük değişiklik büyük ölçüde abartılır, bu nedenle yönünüzde hafif bir değişiklik beklerseniz, şu anda karşıya baktığınızı görünce şaşırabilirsiniz. tam ters yön. Ancak bazen, aşırı koşullarda bir şey yaptığınızda, aynı durumla karşı karşıya kaldığınızda, ancak daha uygun koşullarda, örneğin direksiyonunuz üzerinde ağırlık varmış gibi tepki vermediğinde, işlerin çok daha kolay olduğunu görebilirsiniz. Sürekli artan zorluk seviyelerinde Police Urban Parking, havalı polis arabasını belirli bir noktaya ve bazen belirli bir yöne bakacak şekilde park etmenizi ister.

Police Urban Parking'in sahip olduğu sayısız seviyede yolunuza her türlü engel çıksa da, beceriniz de artacaktır, bu nedenle ekstra mücadeleyi kesinlikle memnuniyetle karşılayacaksınız. Arabanın sahip olduğu zorlu kontrollere kesinlikle adapte olacak ve kısa sürede park etme konusunda profesyonel olacaksınız.

Eniyioyunlar.com üzerinde Police Urban Parking oynayarak sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Ok tuşlarını kullanarak polis arabasını yoldaki büyük parantezlerle gösterilen park yerine doğru dikkatli bir şekilde hareket ettirin. Oraya giderken hiçbir şeye çarpmayın, aksi takdirde seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Police Urban Parking? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için park oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.