Path Painter

Path Painter dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mantık oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki bu orijinal bulmaca oyununda boyayla oynayın ve Path Painter oynarken ekrandaki blokları görüntünün sağ üst köşesinde gösterilen renklerle doldurun. Path Painter oyununda şövale ve boya fırçası yerine üzerlerine yerleştirilmiş okların yönünde sıçrayan bloklar kullanarak boyayacaksınız. Diğer tüm boyama işlemlerinde olduğu gibi, renkleri yerleştirmeyi seçtiğiniz sıraya dikkat etmelisiniz çünkü tahtaya eklemeyi seçeceğiniz son renk, kendisinden önceki rengin yerine geçen renk olacaktır. Ancak, gerçek resmin aksine, Path Painter oyununda farklı renkleri birleştirerek nasıl oluşturabileceğinizi düşünmenize gerek yok, sadece onları nasıl yerleştireceğinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Her seviye, tahtaya farklı renkler yerleştirerek oluşturmanız gereken belirli bir tasarıma sahiptir. Bunlar farklı renkteki blokları yerleştirerek ya üzerlerine çizilen okların yönünde düz çizgiler oluşturacaklar ya da üzerlerinde sadece bir ok varsa o ok yönünde fırlayacaklar. Ekranda üzerinde tek bir boş ok olan bloklar görürseniz, bu, blokların rengini o yöne yönlendirebileceğiniz anlamına gelir. Bunlar Path Painter'e eklendiğinde, zorluk o zaman yavaş yavaş artmaya başlar.

Path Painter'in grafikleri ona çok iyi uyuyor ve parlak renkler oldukça yatıştırıcı ve hangi renklerin nereye gitmesi gerektiğini net bir şekilde anlayabilirsiniz. Ana odak netliktir ve genel etkisi oldukça rahatlatıcıdır, bu da Path Painter oyununu, farklı oyun öğeleri hakkında çok fazla düşünmek zorunda kalmadan sadece biraz dinlenmek istediğiniz zamanlar için Eniyioyunlar.com üzerinde başka bir harika deneyim haline getirir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Path Painter oynarken bloklarla boyayın ve renkli yollar oluşturun.

Nasıl oynanır

Bir bilgisayardan oynuyorsanız, blokları seçmek için sol fare düğmesini kullanın ve sol fare düğmesini basılı tutarken, bloğu boş bir bloğa taşıyın ve bloğu o konuma yerleştirmek için düğmeyi bırakın. Oynamak için bir mobil cihaz kullanıyorsanız, fareyi kullanmak yerine ekrana dokunun ve parmağınızı basılı tutun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Path Painter? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mantık oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.