Penguin Cafe

Penguin Cafe dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin restoran oyunları!

Penguin Cafe'in cana yakın pengueni Berta'ya Kuzey Kutbu bölgesinin derin soğuklarında kafesini yönetmesi ve işletmesi için yardım edin. Kafenizi ziyaret eden kutup ayıları, morslar ve diğer görkemli yaratıklardan eğlenceli ve ilginç karakterlerle, bu topraklarda asla sıkıcı bir an olmaz. Ve bu bölgedeki koşullar çetin olduğundan ve bir buzdağının üzerinde yaşamak işleri karmaşıklaştırabileceğinden, Berta'nın alabileceği her türlü yardıma ihtiyacı olacaktır.

Her yeni gün mağazanıza yeni müşteriler getirir ve her yeni gün yeni zorluklar getirir. Her müşterinin kendine özgü gereksinimleri vardır ve hızlı bir hizmet neredeyse her zaman cömert bir bahşişi garanti eder. Ve siparişi verirken hata yapmadığınızdan emin olun, çünkü herhangi bir yiyecek veya içeceği çöpe atmak istemezsiniz.

Kapınıza gelen her yeni müşterinin oturacak bir yere ihtiyacı olacaktır, bu yüzden onları ve masada boş bir yeri seçtiğinizden emin olmalısınız. Bundan sonra, siparişlerini almalı, bara gitmeli ve müşteri için doğru siparişi almalı ve onlara sunmalısınız. Tamamlandıktan sonra verilen hizmete bağlı olarak biraz altın kazanacaksınız. Her gün ulaşılması gereken belirli bir hedefiniz olacak, kafenizin hayatta kalmasını istiyorsanız bu hedefe ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken, Penguin Cafe'in eğlenceli karakterleri ile birlikte Kuzey Kutbu'nda heyecan verici bir yolculuğa çıkın.

Nasıl oynanır

UI düğmelerine veya yiyecek öğelerine ve müşterilere dokunmak gibi oyun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekranda bu öğelerin bulunduğu yere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Penguin Cafe? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için restoran oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.