Pupper Mahjong

Pupper Mahjong dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Pupper Mahjong, doğru miktarda meydan okuma ve eğlence faktörüne sahip bir oyun oynamak istediğinizde mükemmel bir seçim olduğunu kanıtlayabilen eğlenceli ve sevimli bir Mahjong oyunudur. Ağırlıklı olarak sevimli köpeklerin yer aldığı sevimli grafikleri ile birkaç değerli an için zihninizi günlük kaygılarınızdan uzaklaştırabilecek keyifli bir deneyim yaşarsınız.

Eniyioyunlar.com'da oynayabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz diğer eğlenceli Mahjong oyunları gibi, Pupper Mahjong da dikkatinizi ve ezberleme becerilerinizi test ederken aynı zamanda bir zamanlayıcı ekleyerek işleri heyecanlı tutmak ve oyuna biraz daha meydan okuma eklemek için. Puan kazanmak için oyun tahtasını dikkatlice taramanız ve yığının kenarında bulunan eşleşen parçaları bulmanız gerekir. Onları bulduktan sonra, onları tahtadan çıkarmak için seçmelisiniz. Bu size puan kazandıracaktır. Yardıma ihtiyacınız olursa, Pupper Mahjong, bir sonraki eşleşmenin nerede olduğunu size göstermek için kullanabileceğiniz, ancak sınırlı sayıda kullanımla yardımcı bir İpucu işlevi uyguladı. Ve ne zaman bir eşleşme bulursanız, ayrıca bir miktar bonus zaman kazanırsınız.

Çeşitli yığın konfigürasyonları ve çok sayıda sevimli karo tasarımı ile Pupper Mahjong'un sizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Eniyioyunlar.com'da oynayın ve iyi eğlenceler.

Nasıl oynanır

Bilgisayar kullanıyorsanız fareyi kullanarak oyunla etkileşime girebilirsiniz ve bir mobil cihazdaysanız ekrandan farklı öğeleri üzerlerine dokunarak seçebilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Pupper Mahjong? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.