Robot Bar: Spot the Differences

Robot Bar: Spot the Differences dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Robot Bar: Spot the Differences, ayrıntılara büyük önem veren ve çok sabırlı olan oyuncular için harika bir oyundur. Elbette bu iki nitelik el ele gider ve Eniyioyunlar.com sitesinde bu niteliklerin her ikisini ve daha fazlasını uygulayabileceğiniz pek çok oyun vardır. Ve robotlardan hoşlanıyorsanız, Robot Bar: Spot the Differences oyununda çok sayıda robot olduğunu öğrenmek sizi memnun edecektir. Bu oyunda önünüzde dikey bir çubukla bölünmüş iki sahne var. İlk bakışta, bu iki sahne aynı görünüyor. Ve ilk izleniminiz böyle olmalı, ancak daha yakından baktıktan sonra, kısa sürede bunların ince şekillerde farklılık gösterdiğini göreceksiniz. Amacınız bu küçük farklılıkları bulmak ve belirtmektir.

Bir sonraki sahneye ilerlemek için, bulmanız gereken bir önkoşul miktarı vardır ve özellikle son sahneler çok zor olabilir. Elbette ekrandaki her öğeye tıklayamazsınız ve sınırlı sayıda deneme hakkınız vardır. Robot Bar: Spot the Differences'te seviyeyi yeniden başlatmanız gerekene kadar yalnızca beş hata yapabilirsiniz ve Robot Bar: Spot the Differences'de beş farklı seviye ile dikkat becerileriniz açıkça esnetilecektir.

Eniyioyunlar.com sitesinde Robot Bar: Spot the Differences oynadığınızda, robotlarla oynanan bu eğlenceli oyunun farklarını bulun.

Nasıl oynanır

İki ekran arasındaki potansiyel farkı belirtmek için ekranda farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Robot Bar: Spot the Differences? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.