Flower Blast

Flower Blast dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir eğlenceli bulmaca oyununda beyin jimnastiği yapın ve Flower Blast oynayın. Flower Blast kurallarının anlaşılması kolay olsa da, sağladığı meydan okuma sağlıklı bir dozda eğlence getirecek ve bazı seviyeler sizi kesinlikle olası çözümün ne olabileceği konusunda biraz düşündürecek. Ancak Flower Blast oyununun eğlenceli yanlarından biri de turların kısa olması ve nasıl ilerleyeceğinizi ve bulmacayı çözeceğinizi her zaman yeniden deneyebilirsiniz.

Flower Blast, artan zorluk seviyesindeki birden çok seviyeden oluşur. Ama merak etmeyin, zorluk eğrisi oldukça yumuşak ve Flower Blast oyununun çalışma şeklini öğrenmeye başladığınızda, her seviyeyi çözme konusunda sizi düşündürme şeklini hoş karşılayacaksınız. Temel olarak, tüm çiçekleri ekrandan çıkarmanız gerekir. Bunu, yapraklarını her yöne şiddetli bir şekilde fırlatacak olan kırmızı çiçeklere tıklayarak başarıyorsunuz. Vurdukları her kırmızı çiçek yok edilecek. Ancak daha sonraki seviyelerde başka çiçek türleri tanıtılır ve burası sonraki hamlelerinizi gerçekten düşünmeniz gereken yerdir, çünkü diğer çiçeklerin de yok edilmeleri için kırmızı olmaları gerekir. Böyle bir çiçeğin kırmızı olana kadar alabileceği sınırlı sayıda vuruş veya vuruşunuz var. Yapraklarla vurularak veya üzerlerine dokunarak bu duruma gelebilirler. Ancak, sınırlı sayıda dokunuşunuz var, bu yüzden ne zaman yapmayı seçtiğiniz konusunda çok dikkatli olun. Ve daha da önemlisi, hangi çiçeklere dokunmayı seçtiğiniz. En iyi seçeneğiniz, kırmızı çiçeklerin diğer kırmızı çiçeklere çarptığı ve sırayla taç yapraklarını patlatacak ve çevrelerindeki diğer çiçeklerin durumunu yok edecek veya değiştirecek devasa zincirleme reaksiyonlar yapmaktır.

Eniyioyunlar.com sitesinde Flower Blast seviyelerini tamamlayın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Etkileşim kurmak istediğiniz çiçeği seçmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız bunun yerine bu çiçeklere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Flower Blast? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.