Rope Bawling 2

Rope Bawling 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Hiç iple bowling oynamayı denediniz mi? Artık ünlü Halat Bağırma oyununun bu devamı, bowling becerilerinizi test etmeniz için daha da fazla seviye getiriyor. Amaç her zaman olduğu gibi, bowling topunu tutan ipi kesmeniz ve ardından tüm lobutları çalacak şekilde yönlendirmeniz gerekiyor. Bu, beklenenden daha zordur ve Rope Bawling 2, becerilerinizi test etmeniz için size daha da fazla yeni yol ekler.

Halat Bağırma seviyelerinin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, o zaman Eniyioyunlar.com tam aradığınız şeye sahip: Klasik kuralları size getiren popüler ve eğlenceli bulmaca oyununun devamı olan Rope Bawling 2 Rope Bawling 2. zaten biliyor ve seviyor, aynı zamanda karışıma oyuna yeni eğlence seviyeleri katan bazı yeni unsurlar ekliyor. Önerme aynı kalıyor ve yine de seviye üzerinde çeşitli platformlara yerleştirilmiş bowling lobutlarını devirmeniz gerekiyor, ancak bunları bir ip kullanarak deviriyorsunuz, yerçekimi gücü (çözmeyi etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz bile). bulmacalar) ve biraz yaratıcı düşünme.

Bu sefer yeni engeller var ve yerçekimini bile kontrol edebilirsiniz. Bu, oyuna tamamen yeni bir katman ekler ve size keşfetmeniz ve denemeniz için inanılmaz bir fikir yelpazesi sunar. Bowling tutkunuysanız, Rope Bawling 2'i çok eğlenceli ve aynı zamanda çok yaratıcı ve eğlenceli bulacaksınız.

Her seviye bir öncekinden farklıdır ve zorluk söz konusu olduğunda çıtayı yükseltirler. Rope Bawling 2'i bu kadar sürükleyici ve ilgi çekici bir oyun yapan da bu, inanılmaz eğlenceli ve bowling becerilerinizi test etmek için en iyi oyunlardan biri. Rope Bawling 2 oyununu hemen Eniyioyunlar.com üzerinde oynayabilirsiniz.

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız, ipi kesmek ve düğmelerle etkileşim kurmak için sol fare düğmesini kullanın veya bir mobil cihaz kullanıyorsanız ekrana dokunun veya ekranı kaydırın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Rope Bawling 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.