Rope Bawling

Rope Bawling dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Rope Bawling basit bir önermeye sahip ilginç ve eğlenceli bir atari oyunudur. Havada bir yerde bowling kaseniz var ve o lobutlara doğru göndermek için ipi kesmeniz gerekiyor. Seviyeye bağlı olarak tüm bu pinleri tahtadan çıkarmanız veya en azından onları yere indirmeniz gerekecek. Bu, kazanmanın doğru yolu ve çok ilgi çekici, benzersiz bir oyun yaklaşımı getiriyor.

Oyunda onlarca seviye var ve her seferinde yeni bir başlangıç pozisyonunuz oluyor. Top tam yukarı asılı olabilir veya aslında o ip tarafından asılma şeklinden dolayı hareket edebilir. Sadece kaç tane iğne vurabileceklerini görmek isteyen değil, aynı zamanda deneyip hepsini tahtadan çıkarmaya çalışmak isteyen herkes için heyecan verici ve keyifli, eğlenceli bir deneyim.

Başarısız bir bowling topu atışından sonra takılırsanız, her zaman yeniden deneyebilirsiniz. Rope Bawling, her seviye için sınırsız deneme sunar. Bu, deneyebileceğiniz, yeni stratejiler deneyebileceğiniz ve neyin işe yaradığını görebileceğiniz anlamına gelir. Rope Bawling oyununu hemen Eniyioyunlar.com'da oynamaya başlayabilirsiniz, bu yüzden bir şans vermek ve bowling becerilerinizi tamamen yeni bir şekilde test etmek iyi bir fikirdir.

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız tıklamak ve kaydırmak için sol fare düğmesine basın veya bowling topunu tutan ipi kesmek için bir mobil cihazdan oynuyorsanız ekranı kaydırın. Doğru zamanda kesin ve platformlara yerleştirilen tüm bowling toplarını vurmak için yerçekimi gücünü kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Rope Bawling? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.