Save The Princess

Save The Princess dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Save The Princess'de, Eniyioyunlar.com'deki bu büyüleyici aşk, strateji ve hassasiyet oyununda Prens ve Prensesi bir araya getirirken büyük bir hedefiniz var. Fethedilecek 40'tan fazla zorlu seviyeyle becerilerinizi test edecek ve kalbinizi ısıtacak unutulmaz bir maceraya hazırsınız. Save The Princess'da Prenses, yüksek bir kalenin zirvesinde sabırla Prensini beklerken masalsı bir aşk sizi bekliyor. Görevin mi? Elbette onları yeniden bir araya getirmek için! İşte bu noktada yaratıcılığınız ve problem çözme becerileriniz devreye giriyor. Oyun alanında bir yol çizerek Prens'i gerçek aşkına doğru yönlendireceksiniz. Ancak aralarında çok sayıda hareketli engel bulunduğundan bu çizgiyi çok erken bırakmayın. Zamanlama herşeydir!

40'tan fazla seviyenin her biri, el becerinizi ve zamanlamanızı teste tabi tutacak benzersiz bir mücadele sunuyor. Çizgi çizme sanatında ustalaşmaya ve oyunda ilerledikçe giderek daha karmaşık hale gelen engelleri aşmak için akıllı stratejiler geliştirmeye hazır olun. Her başarılı buluşmada, nihai romantik zafere bir adım daha yaklaşacaksınız. Save The Princess'da uygulanan eğlenceli ragdoll fiziğiyle, Prens'in vücudunu her türlü şekilde büktüğünü gördüğünüzde yüzünüzde kocaman bir gülümseme bırakacak bir karşılaşmayla da karşılaşacaksınız.

Eniyioyunlar.com'da Prens ve Prensesi her şeye rağmen yeniden bir araya getirmenin heyecanını yaşayacağınız bu fırsatı kaçırmayın. Bugün Save The Princess'a katılın ve kendinizi sevgi ve strateji dolu bir dünyaya bırakın. Gerçek aşkın bu destansı hikayesinde kalbinizin uçmasına ve zekanızın parlamasına izin vermenin zamanı geldi. Mücadeleye hazır mısın?

Nasıl oynanır

Çizgiyi çizmeye başlamak için farenin sol tuşuna basın ve sol fare tuşu basılı tutularak ekranda çizgiyi çizin. Mobil bir cihazdan oynuyorsanız bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Save The Princess? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.