School Popularity Challenge

School Popularity Challenge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Okul üstünlüğü için nihai hesaplaşmaya balıklama dalmaya hazır olun çünkü School Popularity Challenge burada ve sizi nefessiz bırakacak ve daha fazlası için yalvaracak sansasyonel bir stil, dostluk ve rekabet hız treni var! Acımasız dörtlümüzle birlikte bu destansı popülerlik arayışına çay dökmenin zamanı geldi.

Okullarının havalı kraliçeleri Fab Four ile tanışın ve hepsi en popüler kız unvanı için yarışıyor. Ancak bir durum var; okul koridorlarını katletmek ve herkesi nefes nefese bırakmak için sizin moda dehanıza ihtiyaçları var. Evet, stil tutkunu siz onların gizli silahısınız! Popülerlik Mücadelesi bir moda karşılaşmasıyla başlıyor. Bu sevimli hanımların her biri sınıf arkadaşlarını şaşırtmak istiyor ve en dudak uçuklatan okul kıyafetlerini yaratmak sizin işiniz. Şık tişörtlerden gösterişli elbiselere, havalı pantolonlardan gösterişli eteklere, havalı çoraplardan şık ayakkabılara kadar; okul gardırobu sizin oyun alanınızdır!

Ancak saç fırçanızı sıkı tutun çünkü mesele sadece kıyafetler değil. Saç stilleri de menüde yer alıyor ve bunların sabah esintisi kadar taze olduğundan emin olmalısınız. İster gösterişli ve şık, ister vahşi ve evcilleştirilmemiş olsun, saç dönüşümlerinin ustası sizsiniz. Ve aksesuarlar! Kampüsün konuşulan konusu olacak gösterişli mücevherleri, şık gözlükleri ve şık çantaları unutmayın. Her şey ayrıntılarda gizli!

Artık kıyafetler hazır olduğunda makyaj sihrinizi kullanmanın zamanı geldi. Her kızın benzersiz tarzını tamamlayan, şiddetli ve muhteşem görünümler yaratın. Cesur dudaklardan buğulu gözlere kadar onların okul galaksisindeki yıldızlar gibi parlamasını sağlayacaksınız.

Ama gerçek şu ki, her şeyin sonunda bir jüri oyu var. En yüksek puanı alan kız okulun en popüler kızı olarak tahta çıkacak. Bu bir stil gösterisi ve riskler yüksek! Karar verildikten sonra sıra moda başyapıtlarınızı yakalamaya gelir. Bu çarpıcı görünümleri indirin, grubunuza gösterin ve dünyanın stil yeteneğinizi görmesine izin verin. Bu, herkesi konuşturacak bir okul modası fantezisi, o yüzden okul salonlarına hükmetmeye hazır olun!

O halde, arkadaşlıkların test edildiği, tarzların sınırlarının zorlandığı ve popülerlik tacı arayışının başladığı School Popularity Challenge için hazırlanın! Gündelik şıklıktan gösterişli mükemmelliğe kadar, bu kızların beklediği stil gurusu sizsiniz. Okul defilesi tamamlandı ve siz de ona sahip olmak üzeresiniz! Okulun stil süperstarı olarak tahtı ele geçirmeye hazır mısın?

Benzer oyunlar:

Beğedin mi School Popularity Challenge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.