Dress To Impress Back To School

Dress To Impress Back To School dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Okul yılına şık bir şekilde başlamaya hazır olun, çünkü Dress To Impress Back To School burada ve moda, dostluk ve muhteşemliğin sansasyonel bir gösterisi sizi okul koridorlarında daha önce hiç olmadığı kadar caka sattıracak! Bu, destansı boyutlara sahip bir stil yarışmasıdır ve tamamen moda yeteneğinizi sergilemekle ilgilidir.

Takımın en önemli hedefleri olan Babs ve onun üç arkadaşıyla tanışın. Okul yılı başlarken çıtayı yükseltmeye ve herkesi hayran bırakacak bir moda yarışmasıyla büyük girişlerini yapmaya karar verdiler. Kimin en çok stil puanı toplayacağını ve okulun moda kraliçesi unvanını kimin kazanacağını görmek için dostça bir mücadele! Gündelik şıklıktan gösterişli mükemmelliğe kadar dört farklı stil insanı bekliyor; bu moda tutkunlarının her biri için en dudak uçuklatan kıyafetleri yaratmanın zamanı geldi. Hadi olasılıklar dolabına dalalım sevgilim! Modaya uygun tişörtlerden göz kamaştıran elbiselere, havalı pantolonlardan dönmeye değer eteklere, havalı çoraplardan muhteşem tekmelere kadar; okul gardırobu sizin tuvalinizdir ve stil sahibi bir şekilde resim yapma zamanı!

Aksesuarlar çok önemli tatlım! Gösterişli mücevherler, muhteşem gözlükler ve "sinsi sinsi sinsi moda tutkunu" diye bağıran çantalar. Her şey ayrıntılarla ilgili ve siz aksesuar kullanmanın ustasısınız. Ve iş saç stillerine gelince, bunların doğru yerde olduğundan emin olmalısınız; gösterişli ve şıktan, vahşi ve evcilleştirilmemişe kadar, siz en iyi saç gurususunuz.

Ama hepsi bu değil; makyaj da önemlidir! Cesur, dramatik ve her stil kişiliğine mükemmel şekilde uyan görünümler yaratın. Parıldayan gözlerden cesur dudaklara kadar, o anın makyaj sanatçısı sizsiniz.

Şimdi, Babs'ı ve en yakın arkadaşlarını stil tutkunlarına dönüştürdükten sonra, tacı kimin eve götüreceğini görmenin zamanı geldi. Her yarışmacı 1'den 100'e kadar bir puan alacak ve kazanan, okulun en büyük moda kraliçesi ilan edilecek!

Puanlar alındıktan sonra moda başyapıtlarınızı yakalamanın zamanı geldi. Bu çarpıcı görünümleri indirin, ekibinize gösterin ve dünyanın stil yeteneğinizi görmesine izin verin. Herkesin konuştuğu bir moda yarışması!

O halde modanın hakim olduğu, dostlukların kurulduğu ve okul defilesinin krallığınız olduğu Dress To Impress Back To School için hazırlanın. Gündelik havalıdan muhteşem şıklığa kadar, bu kızların beklediği stil gurusu sizsiniz. Okulun moda kraliçesi unvanını almaya hazır mısın?

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Dress To Impress Back To School? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.