Shopping Street

Shopping Street dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yönetim oyunları!

Detay için harika bir gözünüz var mı? O zaman neden küçük kasabanızın alışveriş bölgesini şık mağazalar, restoranlar ve butiklerle güzelleştirmekle görevlendirildiğiniz bir oyun olan Shopping Street'i denemiyorsunuz? Her başlangıç gibi, küçük başlamalısınız, böylece yolculuğunuz birkaç koltuklu küçük bir bistro ile başlayacak.

Ama bu sadece başlangıç. İşinize başladığınızda ve işinizin inceliklerini öğrendiğinizde, daha fazla kar elde edecek ve daha yüksek bütçeler elde edeceksiniz, bu da küçük imparatorluğunuzu genişletmenize gerçekten izin verecek. Daha popüler hale geldikçe, pazarın artan taleplerini karşılamak oldukça zorlaşabilir, bu nedenle stratejik hareket etmelisiniz. Bunu yapmak için, baskının eşit olarak dağılması için müşterileri tüm mağazaları ziyaret etmeye ikna etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ayrıca müşterileri Alışveriş Caddesi'ne çekmek için park bankları, telefon kulübeleri, reklam panoları, trafik ışıkları ve hatta bir otobüs durağı kullanın.

Bir iş büyütün ve Shopping Street'i denediğinizde eğlenin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Shopping Street? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yönetim oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.