Space Bubbles

Space Bubbles dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Space Bubbles, klasik kabarcık oyunu formülünü takip eder ve 70 'in üzerinde iyi dengelenmiş seviyesiyle size sayısız saat eğlenmeye özen göstermektedir. Kurallar basit ve eğlencelidir ve yapmanız gereken tek şey ekranın üst kısmındaki kabarcıklar ile aynı renkteki en az üç kabarcığın birbirine bağlanmasını sağlar. Çekimlerinizin dikkatli bir şekilde dikkate alınmasıyla, Space Bubbles hızlı bir şekilde strateji ve beceri oyununa dönüşür, çünkü bazı çekimler, kabarcığı istediğiniz noktaya yerleştirmek için bazı akıllı yörünge hileleri çalıştırmanızı gerektirir.

güzel ve canlı renklerle, Space Bubbles göz atmanın bir zevki ve mutlu müziği, bu eğlenceli oyunu oynarken sizi mırıldanırken görecektir.

Eniyioyunlar.com Space Bubbles adlı oyunda, klasik baloncuk oyunlarının oyun oyunlarını yakalayan eğlenceli bir oyundan zevk almak istediğinizde oyun oynatın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Space Bubbles? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.