Stickman War

Stickman War dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Düşman kuvvetlerini püskürtmeye hazır mısınız? Stickman War'da yalnızca bir silahınız, bir sürü merminiz, nişanınız ve zekanız var ve bunlar, düşmanlarınızı yenmek için emrinizde olan cephaneliğinizdeki tüm araçlar. Ve sizin gibi yetenekli biri için ihtiyacınız olan her şey onlardır.

Çeşitli benzersiz seviyelerde Stickman War, nişan almanızı ve tek odak noktası atışlarınızdan kaçmak ve üssünüzü fethetmek olan rakip orduyu ortadan kaldırmanızı ister. Bahisler yüksektir ve odağı kaybederseniz ve hedefiniz saparsa, hızla bunalırsınız. Stickman War'da üstesinden gelmeniz gereken bir diğer zorluk da, silahı doğru zamanda yeniden doldurmanız gerektiğidir. Büyük bir mermi rezerviniz olmasına rağmen, yine de yeniden doldurmanız gerekir ve yanlış zamanda yeniden yüklerseniz düşman kaçar.

Eniyioyunlar.com'da oynayarak ve eğlenerek Stickman War'dan kaç seviye bitirebileceğinizi görün.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Stickman War? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.