Stupid Zombies 2

Stupid Zombies 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde popüler Stupid Zombies oyununun devam oyununu oynarken zombi kıyametine geri dönün ve tonlarca zombiyi öldürmeye hazır olun. Stupid Zombies 2'de aksiyon çok hızlanıyor ve bu akılsız yaratıklardan daha fazlasını yok etme şansı elde etmenin yanı sıra, emrinizdeki cephaneliğin yanı sıra savaştığınız ortamlar ve çözmeniz gereken bulmacalar da büyüyor boyut ve kapsamda. Stupid Zombies 2 oynadığınızda zombi kıyametine hazır olduğunuzdan emin olabilirsiniz ve parmaklarınızın ucundaki genişletilmiş cephaneliğin yanı sıra karakterinizi kişiselleştirme ve kadın ya da erkek kahraman olarak oynama arasında seçim yapma seçeneğiyle, deneyimi gerçekten size ait kılabilir.

Serinin ilk oyununda olduğu gibi Stupid Zombies 2 oyununda da ekrana dağılmış zombi sürüsünü ortadan kaldırmanız gerekiyor. Bunu, atışlarınızı dikkatli bir şekilde hedefleyerek ve çevreyi kendi avantajınıza kullandığınızdan emin olarak yaparsınız. Stupid Zombies 2 oyununda mermiler çılgınca ekranda sekiyor ve sonraki seviyelere geçmek istiyorsanız bunu dikkate almanız gerekecek. Pek çok farklı seviyeyle, Stupid Zombies 2 tarafından sağlanan bu ilginç dövüş sisteminde ustalaşmak için çok sayıda atış yapacaksınız. Ayrıca oyun, ateş ettiğiniz atışlarda ödüllendirildiğiniz bir puanlama sistemi de uygulamıştır. Attığınız her merminin kendisine tahsis edilen belirli bir puanı vardır ve ne kadar az mermi kullanırsanız, final puanınız o kadar yüksek olur.

Eniyioyunlar.com sitesinde Stupid Zombies 2 oynadığınızda zombilerin yok oluşunu izleyin ve zombi kıyametinde mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız, nişan almak için fareyi kullanın ve bir açı seçtikten sonra ateş etmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunun ve parmağınızı basılı tutarak bir açı seçmek için yukarı ve aşağı hareket ettirin. Çekiminizi yapmak için parmağınızı bırakın.

stupid zombies serisinden diğer oyunları oynayın:

  Benzer oyunlar:

  Beğedin mi Stupid Zombies 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

  Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

  Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

  Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.