Noob vs 1000 Zombies!

Noob vs 1000 Zombies! dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Yayınızı ve oklarınızı alın ve Eniyioyunlar.com sitesindeki zombi kıyametine hazırlanın. Noob vs 1000 Zombies! oynadığınızda çok sayıda zombiyi yok etmeniz gerekecek ve emrinizde olan tek şey, bir acımasız canavar sürüsüne karşı o kadar etkili olmasını gerçekten beklemeyeceğiniz bir silah, ancak yakında göreceksiniz fevkalade verimli olduğunu. Tabii ki, bu büyük ölçüde amacınıza ve genel becerilerinize bağlıdır.

Noob vs 1000 Zombies!'deki seviyelerin her biri, sizi bir dizi zombiyle karşı karşıya getiriyor, ancak bunlar her türlü farklı yere yerleştirilmiş. Bu, değişen yerleşime ve ortama sürekli olarak uyum sağlamanız ve bunlara tepki vermenizi sağlayacaktır. Ve zombi tehdidini ortadan kaldırmanıza yardımcı olmak için savaş alanında her türden farklı öğeyi kullanmanız gerekeceğinden, değişen tek şey çevre değildir. Örneğin, stratejik olarak hiçbir şeyden habersiz zombilerin üzerine düşmeleri için büyük tahta sandıklara ateş etmeniz gerekebilir. Ve her atışınızı değerlendirdiğinizden emin olun, çünkü sabit sayıda oklarınız vardır ve onları tüketirseniz, yeniden başlatıp tekrar denemeniz gerekir.

Ne kadar iyi nişan alırsanız ve ne kadar verimli olursanız, her seviyenin sonunda alacağınız ödüller o kadar iyi olur. Bunlar, daha sonra her türlü ilginç kıyafeti satın almak için takas edebileceğiniz daha fazla yıldız ve daha fazla madeni para olabilir. Ek bir bonus olarak Noob vs 1000 Zombies!, üzerlerinde sayılar bulunan bloklara nişan alıp ateş etmeniz gereken ve bu sayıların kaybolmadan önce alabilecekleri toplam atış sayısını temsil ettiği eğlenceli bir mini oyun da sunuyor. Bu mini oyunun amacı, bu blokları yere ulaşmadan önce olabildiğince çok yok etmektir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Noob vs 1000 Zombies! oynarken çok sayıda okla zombi kıyametini yok edin.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız, nişan almaya başlamak için sol fare düğmesine basın ve serbest bırakmak için bu düğmeyi bırakın. Oynamak için bir mobil cihaz kullanıyorsanız nişan almaya başlamak için ekrana dokunun ve ateş etmek için bırakın.

Noob serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Noob vs Pro Challenge
  2. Noob: Zombie Prison Escape
  3. Noob Miner: Escape From Prison
  4. Noob vs Cops

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Noob vs 1000 Zombies!? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.