Zombie Buster

Zombie Buster dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Zombie Buster oynarken güçlü bomba atarınız ve mükemmel nişan alma becerinizle ekrandaki zombilerden kurtulun. Dünyayı dolaşan bir zombi yok edici gibi, Zombie Buster'daki maceranız sizi her türlü farklı yere götürür ve manzara değişirken göreviniz aynı kalır ve nereye giderseniz gidin zombiler ölümcül olur.

El bombası attığınız için atışlarınızı daha çok zamanlı patlayıcılar gibi düşünmeniz gerekiyor, bu yüzden el bombalarının çarpma anında patlamadığını, ancak kısa bir süre sonra patladığını göz önünde bulundurun. Bir el bombası bir zombiye çarparsa ona hiçbir şey olmaz. El bombasının patlama yarıçapına yakalanmadığı sürece, zombi beyninizin peşinden gelmeye devam edecektir.

Zombie Buster'da ilerledikçe karşılaştığınız zombi türleri değişmeye devam ediyor ve seviyeler ayrıca üstesinden gelmeniz gereken her türlü yeni ve heyecan verici zorlukları da beraberinde getirecek. Bu nedenle, başlangıçta yalnızca sallanan başak tuzaklarını hesaba katmanız gerekiyorsa, oyun boyunca ne kadar çok ilerlerseniz, uyum sağlamanız gereken engeller o kadar karmaşık hale gelir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Zombie Buster oynarken dünyayı dolaşmaya ve dünya çapındaki zombi istilasını alt etmeye hazırlanın.

Nasıl oynanır

Fareyi kullanarak el bombası fırlatıcıyı karakterinizin tuttuğu yukarı veya aşağı hareket ettirin ve zombilere doğru bir el bombası atmak için ekrana tıklayın. Ekrandaki tüm zombileri yok ettiğinizde bölümü kazanıyorsunuz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Buster? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.