Tap Zap Boom

Tap Zap Boom dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Tap Zap Boom oynadığınızda, reflekslerinizin iyi bir antrenman için hazır olduğundan emin olmalısınız, çünkü burada el-göz koordinasyonunuz ilerleyip ilerlemeyeceğinizi veya başarısız olup olmadığınızı belirler. Tap Zap Boom'da bir yarış pistinde ilerleyen bir uzay gemisini yönetiyorsunuz. Bitiş çizgisine giderken önünde çok büyük bir engelin olduğu, ateş etmeniz gereken yerlere rastlıyorsunuz.

İlk birkaç engeli yok etmek kolay olsa da, ne kadar ileri giderseniz geçmek o kadar zorlaşır, çünkü önünüze engeller konulacaktır. Bariyerlere çok fazla çarpmak yarışınızı durduracaktır ve bu olursa yeniden başlamanız ve tekrar denemeniz gerekir.

Eniyioyunlar.com sitesinde reflekslerinizi test edin ve Tap Zap Boom oynadığınızda ne kadar ileri gidebileceğinizi ve kaç puan kazanabileceğinizi görün.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Tap Zap Boom? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.