The Lasso of Fortune

The Lasso of Fortune dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Gezinme ve arada duran tek şey olan ipi kullanma becerilerinize dayanan bir bulmaca oyunu olan The Lasso of Fortune'de biraz keşfe hazırlanın ve sizi bekleyen tehlikeli mağaralardan geçmeye hazır olduğunuzdan emin olun. siz, toplamak istediğiniz hazineler ve aynı zamanda sizi bölümlerin tehlikelerinden uzak tutan tek şey. Hedefinize ulaşmaya çalışırken, The Lasso of Fortune kaşifi ipi çeşitli stratejik yerlere yerleştirdi ve ipi, tehlikeden uzaklaşacak ve anahtarlardan herhangi birine yaklaşacak şekilde dikkatlice kesmelisiniz. sizi bir sonraki seviyeye veya toplayabileceğiniz madeni paralara götürecektir.

Mağarada daha da aşağıya inerken her türlü tuzak ve tehlike önünüze çıkabilir ve başarılı olmak istiyorsanız uyum sağlamanız gerekecek. Örneğin, bazı seviyelerde devasa dönen testerelerden kaçmanız gerekiyor veya diğer seviyelerde daha güçlü bir malzemeden yapıldığı için ipin belirli kısımlarını kesemiyorsunuz.

The Lasso of Fortune ile ilerlemek için, vuruşlarınızın yönünü doğru tahmin etmeniz gerekecek, bu nedenle karakterin ve ipin sahip olduğu benzersiz özelliklere aşina olmalısınız. Ancak birkaç seviyeden sonra, çevrede nasıl hareket edeceğinizi öğrendikten sonra, bir hazineden diğerine hızla geçiş yapacaksınız.

Keşfetmeniz gereken mağara pek çok tehlikeye ev sahipliği yapan düşmanca bir mağara olsa da, grafikler ve sesler The Lasso of Fortune dünyasını heyecan verici bir yere dönüştürmeyi başarıyor.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken The Lasso of Fortune seviyelerinden hazineleri toplayın.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız ipi kesmek istediğiniz yerde farenin sol tuşunu kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ipi kaydırmak istediğiniz ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Lasso of Fortune? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.