The Smurfs: Village Cleaning

The Smurfs: Village Cleaning dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Daha önce hiç yaşamadığınız bir temizlik macerasında Eniyioyunlar.com üzerinde The Smurfs: Village Cleaning oynarken arkadaş canlısı Şirin karakterlere katılın. Jokey Smurf, Şirin Köyü'nde yanlışlıkla bir hediye kutusunu patlattığında büyük bir karmaşa yarattı ve diğer Şirinlerin büyülü köylerini temizlemelerine yardım etmeniz gerekecek. Kiri temizlemek oldukça zor olabilir, bu yüzden alabilecekleri tüm yardımı takdir edeceklerdir. Ve köydeki tüm evler her türlü dağınık molozla lekelenirken, işiniz de sizin için biçilmiş kaftan olacak.

Evleri temizlemek için su hortumlarından fırçalara veya süngerlere kadar çeşitli aletler kullanacaksınız. Günün sonunda tüm evler parlayacak ve Şirinler Köyü her zamanki gibi temiz olacak. Ama tabii ki, büyük bir patlamadan sonra yapılacak çok iş var ve bunların hepsi kir veya isin temizlenmesinden ibaret değil. Ayrıca banklar, el arabaları veya diğer benzer öğeler gibi bazı yapıların yeniden inşasına yardımcı olmanız gerekecek. Tabii ki, daha sonra da temizlemeniz gerekecek.

The Smurfs: Village Cleaning atmosferi büyülü ve stilize grafikler ve hareketli müziğin yardımıyla Şirinlerin fantastik dünyasına taşınacaksınız. Tüm bunlar, temizlik yolculuğunuzu eğlenceli ve heyecan verici hale getirmek için bir araya geliyor.

Eniyioyunlar.com The Smurfs: Village Cleaning sitesinde oynarken Şirinler Köyü'ne seyahat edin.

Nasıl oynanır

Çeşitli temizlik öğelerini hareket ettirmek için fareyi kullanın ve bir PC'den oynuyorsanız, oyunun çeşitli öğelerini seçmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, aynı işlevi elde etmek için ekrana dokunun.

smurfs serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. The Smurfs: Cooking
  2. The Smurfs: Skate Rush
  3. The Smurfs: Ocean Cleanup

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Smurfs: Village Cleaning? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.