The Smurfs: Skate Rush

The Smurfs: Skate Rush dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin koşu oyunları!

Şirinlere katılın ve kaykayınızı kapın ve Eniyioyunlar.com sitesinde The Smurfs: Skate Rush oynarken her türlü engelden kaçınmaya hazırlanın. The Smurfs: Skate Rush oyununda, kaykaylarınızın ulaşabileceği yüksek hızlarda, kütüklerden, kayalardan ve yolları dolduran çeşitli arabalardan kaçarken her türden öğeyi toplamaya hazır olmalısınız. Ve bir kaykay üzerinde olduğunuz ve hareket kabiliyetiniz arttığı için hızlıca sağa veya sola hareket edebilirsiniz, ancak aynı zamanda kapıların, arabaların ve diğer engellerin üzerinden atlayabilirsiniz.

Diğer kaykay oyunlarının ayak izlerini takip ederek, The Smurfs: Skate Rush oyununda da arabaların ve rayların üzerinde zıplarken her türlü muhteşem numarayı yapabilirsiniz. Ve ek kaykayların kilidini açmak istiyorsanız, bazen ulaşılması zor yerlere yerleştirilen toplayabildiğiniz kadar çok çilek toplamanız önerilir. Ayrıca, diğer Şirin karakterlerinin kilidini açabilecek özel simgelere dikkat ettiğinizden emin olun. Bu simgeler, Şirin Baba'nın kırmızı şapkası veya Handy'nin kalemleri gibi ünlü Şirinlerin sahip olacağı öğeleri temsil eder.

Güzel 3D grafikleriyle Şirinler dünyası canlanıyor ve sizi bu fantastik ortamın içine çekiyor. Bu, sizi kendi dünyasına taşıma etkisine sahip olsa da, çevrede gezinmenize de yardımcı olur ve The Smurfs: Skate Rush'de her saniye önemlidir. Müzik de eğlenceli ve iyimser, bu da zaten arkadaş canlısı Şirin karakterleriyle ilişkilendirmiş olabileceğiniz mutlu doğaya uyuyor.

Eniyioyunlar.com sitesinde The Smurfs: Skate Rush oynarken Şirinler dünyasında kaykay yolculuğunun tadını çıkarın.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız, rampaların veya kütüklerin üzerinden atlamak için yukarı oku, yön değiştirmek için sağ ve sol okları ve eğilip tahta işaretlerin altından kaymak için aşağı oku kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ekranı taşımak istediğiniz yöne doğru kaydırın.

smurfs serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. The Smurfs: Cooking
  2. The Smurfs: Village Cleaning
  3. The Smurfs: Ocean Cleanup

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Smurfs: Skate Rush? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için koşu oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.