The Smurfs: Ocean Cleanup

The Smurfs: Ocean Cleanup dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Hepimiz okyanus kirliliğinin büyük bir sorun olduğunu ve bu konuda bir şeyler yapmazsak olmaya devam edeceğini biliyoruz. Gelecek nesillerin okyanusun güzelliğini tüm görkemiyle görebilmeleri için sizi okyanusu her türlü çöpten temizlemeye teşvik eden Eniyioyunlar.com adlı oyunu oynarken okyanusu temizleme alıştırması yapın.

The Smurfs: Ocean Cleanup'da her türlü çöpü toplaması gereken bir Şirin olarak oynuyorsunuz ve bu görevin ne kadar zor olduğunu gördükten sonra eşyalarınızı nereye atacağınızı iki kez düşünebilirsiniz.

Balık avınıza başlamak için öncelikle ekrana doğru zamanda dokunarak oltanın dalacağı derinliği belirlemelisiniz. Ekrandaki çubuğun merkezine ne kadar yakın olursanız, atış o kadar iyi olur. Kanca su altında kaldığında, dikkatli bir şekilde gezinmeli ve çöpü seçip yüzeye çıkarmalısınız. Ne kadar iyi oynarsanız, o kadar çok iyileştirme keşfedebilirsiniz, bu da sizi daha verimli bir balıkçı yapacak.

Eniyioyunlar.com'da gezegeni temizleme yolculuğunuza başlayın ve The Smurfs: Ocean Cleanup oynayın.

smurfs serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. The Smurfs: Cooking
  2. The Smurfs: Skate Rush
  3. The Smurfs: Village Cleaning

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Smurfs: Ocean Cleanup? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.