Roller Baller

Roller Baller dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Roller Baller oyununda denge ve manevra becerileriniz büyük bir teste tabi tutulacak ve sayısız seviyede gezinirken mikro hareketlerle yuvarlanan topu kontrol etmeye alışmanız gerekecek. Bulunduğunuz platformlar hataya yer bırakmıyor ve bölümün sonuna gelmek istiyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor çünkü küçük bir hata bölümü yeniden başlatmanız gerektiği anlamına geliyor. Ve oyun boyunca her türden sinsi tuzaklar varken, sadece hızlı parmaklara sahip olmanız gerekmiyor, aynı zamanda uyum sağlamanız ve tüm bu engellerin getirdiği tehlikelerle en iyi şekilde nasıl başa çıkacağınızı öğrenmeniz gerekiyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, yuvarlanan bir topu kontrol edersiniz, bu nedenle elde edebileceğiniz hareket türü beklediğiniz şeydir: sola, sağa, ileri veya geri yuvarlanabilir ve zıplayabilirsiniz. Ve özellikle her türlü farklı tuzağın yolunuza çıktığı sonraki seviyelerde bu hareketlerde ustalaşmanız gerekecek. Bu nedenle, yönünüzü değiştirmek veya korumak istediğinizde ne kadar hareket ettiğinizin yanı sıra, zıpladığınız mesafeyi sezgisel olarak bilmeniz gerekir. Bazı seviyelerde Roller Baller'in size getirdiği tehlikelere çok hızlı tepki vermeniz gerekiyor, bu yüzden kesinlikle hızlı tepki verme hızınızın yanı sıra cesur olmanız ve kararlı adımlar atmanız gerekiyor. Büyük bloklar sizi boşluğa atmakla tehdit ettiğinde, ilerlemenin çok uzun sürmesi büyük olasılıkla sadece düşeceğiniz ve seviyeyi yeniden başlatmanız gerektiği anlamına gelir.

Roller Baller, seviye yapılandırması ve size sunduğu tehlikeler ile giderek daha yaratıcı hale gelmekle kalmaz, kullandığı bir başka numara da bu zorlukları birleştirmesidir. Bu nedenle, ilerlemek ve bir sonraki seviyenin ne getireceğini görmek istiyorsanız, hareketli bloklardan kaçmanın yanı sıra, doğru zamanda ve doğru hızda zıplamalısınız.

Tamamlanacak birçok ilginç seviyeyle Eniyioyunlar.com, Roller Baller oynarken becerilerinizi test etmeniz için size başka bir harika oyun getiriyor.

Nasıl oynanır

Roller Baller yalnızca klavye kullanılarak bilgisayarda oynanabilir. Sola, sağa, ileri veya geri hareket etmek için ok tuşlarını veya WASD'yi, zıplamak için Space tuşunu kullanabilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Roller Baller? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir