Traffic Control

Traffic Control dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Traffic Control'daki yoğun kavşaktaki trafiği düzenlemek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve arabaların birbirine çarpmadığından emin olun. Bunu yapmak için, kavşağa gelen tüm arabalara dikkat etmeli ve olası bir çarpışmadan kaçınmak için biraz hızlandırmak istediklerinize tıklamanız gerekiyor. Trafik gerçekten yoğunlaştığında, en iyi kararı vermenize yardımcı olacak ve mevcut durumu değerlendirmek için size daha fazla zaman tanıyacak olan birkaç dakikalığına zamanı yavaşlatma seçeneğiniz de vardır.

Her biri kendine has özelliklere sahip 5 seviye ve 12 farklı araba ile trafik akışını en optimal şekilde düzenlemek için birçok fırsatınız olacak.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken mekansal farkındalığınızı geliştirin ve Traffic Control oynarken olası bir etkiyi tespit etmeyi öğrenin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Traffic Control? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.