Parking Fury 3D: Beach City

Parking Fury 3D: Beach City dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Mükemmel bir park yeri bulmak bir maceradır, ancak Parking Fury 3D: Beach City oyununda park yeri haritanızda kolayca gösterilir. İşin püf noktası aslında o noktaya park etmeyi başarıyor. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, gelen trafiği ve yolunuza çıkan her türlü engeli hesaba katmanız gerekiyor, çünkü tekrar denemeniz gerekene kadar arabanız yalnızca beş vuruşa dayanabiliyor.

Ve trafiğin yanı sıra hata yapmanızı bekleyemeyen polisler de var. Bu nedenle, olabildiğince dikkatli sürmeniz son derece önemlidir.

Güzel 3D grafiklerle Parking Fury 3D: Beach City gerçekten sürücü koltuğundaymış gibi hissetmenizi sağlar. Ve gerçekten sürücü koltuğuna geçmek istiyorsanız, Parking Fury 3D: Beach City kamerayı değiştirmenize izin verir, böylece kelimenin tam anlamıyla direksiyon başında olursunuz.

Eniyioyunlar.com üzerinde park etme becerilerinizi geliştirin ve Parking Fury 3D: Beach City oynayın.

Parking Fury serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Parking Fury 3
  2. Parking Fury 2
  3. Parking Fury 3D: Bounty Hunter

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Parking Fury 3D: Beach City? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.