Healing Rush

Healing Rush dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Healing Rush oynadığınızda bir doktorun yerine geçmeye hazır olun. Bir hastadan diğerine gitmeye hazırlanın, sorunları için doğru iyileştirici ürünleri alın, taşıyın ve sağlıklı ayrılmalarını sağlayın. Hastalıklarını iyileştirmeyi başardığınız her hasta hastaneye ödüller verecektir ve ne kadar çok oynarsanız ve ne kadar çok hastayı tedavi ederseniz, bu ödüllerle hastanenin olanaklarını genişlettiğinizden emin olmanız o kadar artar. İlk başta bir veya iki hasta alırsanız, gün ilerledikçe daha büyük bir insan akışının geldiğini göreceksiniz ve elinizdeki tek kişilik hastane yatağı yeterli olmayacaktır. her bireyin ihtiyaç duyduğu tıbbi yardımı vermek.

Healing Rush'de hastanenin kapısından geçen her hastanın bir tür rahatsızlığı vardır ve onlara doğru tedaviyi sunmak size kalmıştır. Tabii ki, gelen herkesi aynı yerde oturmasına izin veremezsiniz ve insanları boş bir yatağa taşımak zorunda kalırsınız. Hastaları taşımak ve uygun tedaviyi seçmek arasında işiniz sizin için biçilmiş kaftan. Ancak tesislerinizi her zaman genişletebileceğinizi ve iyileştirebileceğinizi unutmayın, bu da işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Bu yükseltmeler, bazı görevlere yardımcı olması için fazladan hemşire işe almak veya binadaki yeni odaların kilidini açmak bile olabilir.

Eniyioyunlar.com sitesindeki Healing Rush oyununda doktor olarak oynayın ve mümkün olduğunca çok sanal hastayı tedavi edin.

Nasıl oynanır

Bir bilgisayardan oynuyorsanız, karakteri hareket ettirmek için WASD tuşlarını kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, istediğiniz yere gitmek için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Healing Rush? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.