Video Game Avatar Creator

Video Game Avatar Creator dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin rinmaru oyunları!

Rinmaru'dan inanılmaz fantezi, RPG temalı giydirme oyunu! Bu oyunda en sevdiğiniz vahşi, büyülü ve güçlü kadın savaşçı karakteri yaratabileceksiniz. Kendi harika hikayelerinizi yaratın ve karakterlerinizi geliştirin!

Genetiğinizi kişiselleştirerek başlayın; teninin rengini seç! Gözlerinizin şeklini seçin, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var! Hatta göz boyutunu ve aralarındaki mesafeyi, yüksekliği ve daha fazlasını azaltabilirsiniz! Böyle özelleştirilebilir oyun! Ağız şeklinizi seçin. Dudakları, ağız boyutunu ve pozisyonunu değiştirebilir ve renklendirebilirsiniz! Favori rujunu seç! Sonra değiştirebileceğiniz burun şekli, boyutu ve konumu var. Göz farı, makyaj ekleyin ve karakterinizi bile yaşlandırın! Hatta kaslı! Karakterinizin ağlamasını istiyorsanız hüzünlü gözyaşları ekleyin lol, kırmızı, çiller ve çok daha fazlası! Kabile veya korsan dövmeleri veya geleneksel Japon veya antik Çin dövmeleri gibi farklı tarz ve kültürlerden bazı yüz izleri ve yüz dövmelerinin yanı sıra vücut dövmeleri seti ve daha fazlasını ekleyin! Kaşlarınızın şeklini ve rengini değiştirin! Göz farı da! Oh, ve tırnak renkleri! Artık saç modellerimiz, seçim yapabileceğimiz çok şey ve renklerimiz var! Kadınlar, anime manga savaşçıları için harika saç modelleri yaratmak için atkuyruğu, üst uzantılar, perçemler, alt uzantılar ve alt saçları karıştırın ve eşleştirin! Kıyafetler bir o kadar harika ve özelleştirilebilir! Karakterinizin olmasını istediğiniz ortaçağ fantezi karakterinin türünü veya türünü bile seçebilirsiniz: Karakterinizi bir ozana, savaşçıya, korucuya, şifacıya, kara büyücüye, nişancıya veya canavar ustasına dönüştürün! Bard'ı seçerseniz, güzel süslemeli bir elbise üstü gibi sevimli bir ortaçağ üstü seçin, çiçeklerle süslenmiş pantolon ve pantolon ekleyin! Farklı ortaçağ savaşçı bilekleri ekleyin! Bazı güzel mücevherli saç bantları ve başlıklar ve hatta kornalar seçin! Her türlü sevimli ve havalı topuklu ayakkabıları güzel ortaçağ takılarıyla ekleyin, siz de renklendirin! Farklı ilginç ortaçağ ve mistik tasarımlara sahip küpeler gibi güzel takıların yanı sıra altın ve değerli taş kolyeler ekleyin!, Kelebekler ekleyin! Mavi çiçekler! Karakterin kendisine kelebek kanatları ve diğer harika fantastik sihirli aksesuarlar yaptırabilirsiniz! Gördüğünüz gibi, bu oyun fantezi ortaçağ seçenekleri açısından çok zengin!

Şimdi, bir savaşçı seçerseniz, elbette ortaçağ zırhının yanı sıra koyu veya açık şövalye zırhı, koyu veya açık savaşçı bilekleri ve miğferleri, zırhlı çizmeler ve topuklu ayakkabılar ve ilgili savaş aksesuarlarını seçebilirsiniz. Muhafızlar, savaşçılara benzer özelliklere sahiptir, ancak Muhafızlar çok havalı bir güneş bayrağı tutabilir ve melek kanatlarının yanı sıra kutsal bir kitap veya haç ve ilgili mücevherlere sahip olabilirler! Şifacıların sevimli elfler ve çiçekli saç bantları, botlar ve topuklu ayakkabılar gibi çiçek süslemelerle daha yumuşak bir cephaneliği var ve aksesuarlar çok meleksi! Ayrıca taşlar ve ay kanatları da var! Kara Büyücü kategorisine gelince, daha hafif eşyalarınız var ama boynuzlar ve cadı şapkası gibi koyu gotik estetik, üstler ve altlar da koyu gotik ve hatta iblis kanatları, kuzgunlar, örümcekler, vampir tarzı karanlık gibi aksesuarlar çok daha belirsiz. kolyeler ve küpeler, şeytani küreler, yılanlar ve daha fazlası! Bu kategori ile karanlık büyücüler veya büyücüler yaratın! Nişancılar daha çok steampunk ve Viktorya dönemine ait bir giyim tarzına sahiptir! Viktorya dönemine ait korsan kaptan şapkalarının yanı sıra uzun siyah şapkalar veya steampunk şapkalar, botlar ve topuklu ayakkabılar ekleyin! Çeşitli farklı araçlar olan steampunk aksesuarlarını, Viktorya dönemine ait takıları ve steampunk metal kanatları ekleyin! Göz bandı bile! Beastmasters daha şiddetli bir barbar giyim tarzına sahiptir, iblis boynuzları ve barbar kabile aksesuarları ekler, aksesuar ve diğer barbar kabile takıları olarak bir parça et ve zincir veya bir kırbaç ekler! Güçlü kılıçlar, asalar, tatar yayları, dolandırıcılar, baltalar, yaylar, silahlar, arp, flüt, flüt, tırpan, iki ninja kılıcı veya katana, uzun kılıçlar gibi fantastik ortaçağ büyüsü rpg arasından seçim yapın! Ateş, boyut veya diğer mistik güçler gibi büyülü güçler ekleyin! Ayı, kaplan ve kurt gibi bir evcil hayvan bile ekleyebilirsiniz! Karakterinizi bir savaşçının hanı, bir şato salonu, geceleri ormanda büyülü bir ağaç ev, elf ormanı veya sadece dokulu kahverengi bir arka plan gibi harika bir zindan ve ejderha tarzı arka plana yerleştirin! Gördüğünüz gibi, bu oyunda kendi özgün kadın fantezi rpg karakterlerinizi yaratmak için ihtiyacınız olan her şey var!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Video Game Avatar Creator? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için rinmaru oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir