Word Scramble

Word Scramble dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime arama oyunları!

Word Scramble oyununun amacı oldukça basittir ve bu, ekranın alt kısmında bulunan harflerden mümkün olduğunca çok kelime yapmaktır. Yaptığınız kelime ne kadar uzunsa ve kullandığınız harfler ne kadar zorsa, o kadar çok puan alırsınız. Hız, aldığınız puanları da etkiler, bu yüzden bunu da hesaba katın. Oyunun artık o kadar da zorlayıcı olmadığını anladığınızda, zorluğu artırdığınızdan emin olun.

Kelime dağarcığınızı geliştirmek istiyorsanız veya harika İngilizce dilini öğrenme yolculuğunuza başlıyorsanız, Word Scramble kesinlikle size fayda sağlayacaktır. Tahtada halihazırda hangi kelimeleri yapabileceğinize dair bazı ipuçları görebilirsiniz, ancak bunlardan sapabilir ve bu şablona uymayan bazı ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Bu bir kelimeyse, Word Scramble size bunun için puan verecek!

Eniyioyunlar.com'da her oynadığınızda kelimelerle eğlenin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Word Scramble? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime arama oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.