Word Story

Word Story dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Ne kadar çok kelime bildiğinizden eminseniz, kelime bilginizi test edebileceğiniz bir oyun olan Word Story oyununu gerçekten denemelisiniz. Word Story oyununda bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsanız ekrandaki harflerden kelimeler oluşturmalısınız. İşin püf noktası, aldığınız harflerin rastgele olması ve onlarla oluşturmanız gereken kelimenin de rastgele olmasıdır. Bu kısıtlamalar, becerilerinizi gerçekten zorlayacak ve oyunu daha uzun süre eğlenceli tutacaktır.

Word Story'in işleri eğlenceli hale getirmesinin bir başka yolu da, aynı kelimeleri tekrar tekrar koymanıza izin vermemesi ve daha önce yerleştirmediğiniz yeni kelimeleri bulmaya çalışmanızı istemesidir. Kelime dağarcığınızı test eden bir oyundan bekleyeceğiniz gibi, atmosfer rahattır ve el-göz koordinasyonuna güvenmek zorunda kalmazsınız.

Word Story oynarken Eniyioyunlar.com'in sakin dünyasında kelime bilginizi sınayın.

Nasıl oynanır

Geçerli kelimeler oluşturmak için ekranın alt kısmından harfleri seçin ve ortadaki boş alanlara yerleştirin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Word Story? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.