Chain Cube: 2048 Merge

Chain Cube: 2048 Merge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde oynuyorsanız, Threes veya 2048'e aşina olabilirsiniz. Bu tür oyunlarda amaç, aynı numaraya sahip iki öğeyi birleştirmektir. Başarılı olduğunuzda, değerleri toplanır ve bu öğe, daha büyük bir değere sahip farklı bir öğeye dönüşür. Oyunun amacı, olabildiğince çok öğeyi birleştirerek daha yüksek ve daha yüksek bir puan elde etmektir. Chain Cube: 2048 Merge oyununu diğer benzer oyunlardan ayıran şey, oyuna zaten alışık olabileceğiniz bir fizik ve atış unsuru eklemesidir. Bunun anlamı, birleştirmeniz gereken öğelerin küplerden oluşması ve aynı değere sahip iki küpü birleştirdiğinizde, bu daha patlayıcı bir reaksiyonla sonuçlanıyor ve bu da oyun deneyimine çok şey katıyor. Küpler havada zıplarken ve çarpıştıklarında yarı gerçekçi bir şekilde hareket ederken, bu etkileşimi kendi avantajınıza kullanmak zorunda kalacaksınız. Belki küpler havaya sıçradığında, puanınızı artırmanız için bir yol açılır. Bu, deneyime yeni bir katman ekler ve bu klasik düşünme oyununa yeni bir şey eklemek istiyorsanız Chain Cube: 2048 Merge oyununu denemelisiniz.

Oyun oldukça kolay başlıyor, ancak ilerledikçe ve oyun alanı giderek daha kalabalık hale geldiğinde, tüm küpleri takip etmenin daha zor olduğunu göreceksiniz. Küpler noktalı çizgiyi geçerse yeniden başlatmanız ve yeniden denemeniz gerekir. Bir süre sonra, her çarpışmanın sizi ya iki küpün birbirine çarpmasını umarak ya da sadece diğerinin önüne geçmemesini umarak bırakacağı bir noktaya ulaşacaksınız.

Eniyioyunlar.com sitesinde dikkatli bir şekilde nişan almanızı ve atışlarınız için biraz daha fazla strateji uygulamanızı isteyen eğlenceli bir bulmaca oyunu oynayın ve Chain Cube: 2048 Merge oyununda yüksek puan alın.

Nasıl oynanır

Farenin sol düğmesine basın ve küpü ekranın altından hareket ettirmek için fareyi kullanın ve küpü yığına doğru fırlatmak için bırakın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun ve parmağınızı çekmek istediğiniz yöne doğru hareket ettirin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Chain Cube: 2048 Merge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.