Zombs Royale

Zombs Royale dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin .io oyunları!

Beynine hakim ol ve tarayıcında oynanan bu battle royale oyununda çok oyunculu eğlenceye hazırlan. Zombs Royale sizi savaş alanına atar ve hayatta kalmak için hızlı bir şekilde kaynakları bulmanız ve belki de diğer oyuncularla ittifaklar kurmanız gerekir.

Popüler Fortnite'da olduğu gibi burada da bir üs kurabilir ve düşman oyuncuları alt edebilirsiniz, ancak aynı zamanda korkunç zombi ordularıyla savaşmak zorundasınız! Harita yavaş yavaş küçülürken, hayatta kalmak için yeterli alan olduğundan her zaman emin olmanız gerekecek. Hayatta kalmak için, her biri farklı rütbelere sahip çok çeşitli silahlara sahipsiniz. Ancak dikkatli olun, çünkü büyük güç büyük sorumluluk getirir ve özellikle güçlü bir silah tutuyorsanız, diğer oyuncular onu sizden çalmaya çalışır! Bunu yapmalarına izin verme!

Zombi kıyametinde hayatta kalın ve Eniyioyunlar.com'daki Zombs Royale'de bolca eğlenin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombs Royale? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için .io oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.