Avoid Dying

Avoid Dying dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Avoid Dying basit bir önermeye sahip: Hedeflere ateş etmek için muhteşem yayınızı kullanın ve ne yaparsanız yapın hedefi vurduklarından emin olun! Atışlarınız ıskalarsa, arkalarındaki ipi koparırsınız ve bu da başınızın hemen üzerinde bulunan devasa çivi bloğunu serbest bırakır.

Başlangıçta Avoid Dying kolayca başlar ve zorluk çok yüksek değildir, çünkü yalnızca sabit bir hedefe ateş etmeniz gerekir. Ancak bazı puanları toplamaya başlar başlamaz, birden fazla hedefi vurmanız gerektiğini ve ayrıca yukarı ve aşağı hareket edebildiklerini göreceğiniz için mücadelede kesinlikle bir artış göreceksiniz! İyi ki hedeflere ateş etmek her zaman eğlencelidir.

Minimal tasarımıyla Avoid Dying, boş zamanınız olduğunda ve rahatlamak istediğinizde oynamak için harika bir oyundur. Eniyioyunlar.com'da oynayın ve hangi puana ulaşabileceğinizi görün.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Avoid Dying? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.