Box Run

Box Run dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Box Run oynadığınızda düşünme becerilerinizi test edin ve seviyelerin karmaşık katmanlarını öğrenin. Bu eğlenceli bulmaca oyununda, etrafa dağılmış kolları ve düğmeleri dikkatli bir şekilde hareket ettirerek ve bir platformdan diğerine geçerek seviyenin sonuna giden yolu bulmalısınız. Bu platformlar temel olarak adalar olarak kabul edilebilir ve aşağıdaki uçuruma düşmediğinizden emin olurken boşlukları yaratıcı yollarla doldurmanız gerekir. İşleri daha da ilginç hale getirmek için, hareket etme şekliniz oldukça kısıtlı, çünkü sadece yanlarınız üzerinde yuvarlanabiliyorsunuz. Bu, özellikle seviyeyi bitirmek için küçük bir boşluktan düşmeniz gerektiğinden, nasıl hareket edeceğiniz konusunda gerçekten çok düşünmenize neden olur.

Seviyeler boyunca size giderek daha fazla mekanik ve zorluk tanıtılıyor ve değişen ortama ve kurallara hızla uyum sağlamanız gerekiyor. Bu, Box Run macerası sürdüğü sürece oyunun sizi düşünmeye devam etmesini sağlar. Gerçekten kafanızı kaşıdığınız ve çözümü bulmanın biraz zaman alacağı durumlar olsa da, sonunda çözümü bulduğunuzda alacağınız memnuniyet genellikle buna değecektir. Çoğu şeyde olduğu gibi, sebat önemlidir ve Box Run oyununda bu önemli kası çalıştırırsınız.

Eniyioyunlar.com sitesinde Box Run oynarken çevresel bulmacaları çözün.

Nasıl oynanır

Kutuyu hareket ettirmek için farenin sol düğmesini kullanarak ekranı kaydırın veya ekrandaki oklara basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, hareket etmek için bu düğmelere de dokunabilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Box Run? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.