Sliding Slide

Sliding Slide dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız Sliding Slide size zorlu ve eğlenceli bir deneyim sunacağından emin olabilirsiniz. Bu kayan bulmaca oyununda, belirli bir manzaranın şifresiz versiyonunu yaratmak için yapbozun parçalarını yeniden düzenlemekle görevlisin. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Sliding Slide oyununda parçaları tahta üzerinde kaydırmanız gerekir. Bu, istediğiniz parçayı öylece seçip tahtaya yerleştiremeyeceğiniz anlamına gelir. Her hamle yapmak istediğinizde tahtayı dikkatlice yeniden düzenlemeniz gerekir. Bu, zorluğu artırıyor, çünkü çözümü Sliding Slide içinde çözebilseniz bile, o çözüme ulaşmak o kadar da önemsiz olmayabilir.

Sliding Slide, hafızanızı ve mantık becerilerinizi geliştirebileceğiniz çok sayıda seviyeye sahiptir ve sadece bu değil, çözmek istediğiniz her bulmaca için üç zorluk seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz. Bu zorluklar arasındaki fark, kaydırmanız gereken parça sayısıyla verilir. Tabii ki, daha fazla kayan yapboz parçasına sahip olmak, zorluğu önemli ölçüde artırır. Aynı zamanda, çözdüğünüz her seviyenin memnuniyetini de artırabilir. Elbette zor bir bulmacayı çözmekle başlamak zorunda değilsiniz, bu zorluğa kadar çalışabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde sabrınızı ve organizasyon becerilerinizi test edecek eğlenceli bir oyunun keyfini çıkarın ve Sliding Slide oyununu deneyin.

Nasıl oynanır

Yapboz parçalarını kaydırmak için farenin sol tuşuyla tıklayın veya ekrana dokunun (bir mobil cihaz kullanıyorsanız).

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Sliding Slide? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.