Farm Fun

Farm Fun dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Bahar geldi ve Eniyioyunlar.com bu sezon oynamak için harika olan pek çok eğlenceli oyun hazırladı. Bu tür oyunlardan biri, mantığınızı ve organizasyon becerilerinizi zorlayacak bir oyunda çiftlik hayvanlarınızı organize edebileceğiniz Farm Fun oyunudur. Büyük bir çiftliğe sahip olmak çok fazla sabır ve özen gerektirir ve Farm Fun ile çiftlik hayvanlarınızı dikkatli ve düzenli bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Farm Fun'in amacı, tüm hayvanların kapalı alandan çıkıp barınaklarına girmesini sağlamaktır. Ancak onlar ile gidecekleri yer arasında pek çok engel vardır ve onların istenilen yere varmalarını sağlamak sizin elinizdedir.

Farm Fun'te çalılar, fıçılar, çitler ve hatta birbirinin etrafından dolanmak gibi işler sizin için biçilmiş kaftan. Ancak paniğe kapılmayın, çünkü Eniyioyunlar.com sitesinde her zaman yeniden deneyebilirsiniz. Dahası, Farm Fun size aynı türden hayvan çiftleri oluşturma yeteneği vererek ekstra çeşitlilik katar, böylece çiftliğinizi düzenlerken hesaba katabileceğiniz fazladan bir strateji katmanı vardır. Hayvanlar ileri veya geri hareket edebilir ve özellikle sonraki seviyelerde onları çözüp kulübelerine sokmak için bazı karmaşık hareketler yapmanız gerekecek. Seviyeler giderek zorlaşırken, emrinize amade olan alanı yönetmekte de daha iyi hale geliyorsunuz.

Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve rahatlatıcı bir bulmaca oyunu oynayın ve Farm Fun oynarken çiftlik hayvanlarınızı düzenleyin.

Nasıl oynanır

Bir hayvanı seçmek için farenin sol düğmesine basın ve farenin sol düğmesine basarak fareyi hayvanın hareket etmesini istediğiniz yöne doğru hareket ettirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine hayvanlara dokunun ve o yönde kaydırın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Farm Fun? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.